Torby sportowe i plecaki

ilość znalezionych towarów: 29

Na odpowiedniej odzieży oraz butach się nie kończy - każdej osobie uprawiającej regularnie wybraną aktywność fizyczną konieczne są również dodatki służące do przenoszenia potrzebnych akcesoriów. Profesjonalne torby sportowe znajdziesz w zróżnicowanych modelach w naszym sklepie internetowym. Solidnie i elegancko wykonane propozycje zachwycą zarówno zawodowców, jak i amatorów.

Plecaki dla piłkarzy i nie tylko

W naszej ofercie znajdują się torby marki Acerbis, jednego z najbardziej czołowych producentów w branży. Jej wytwory świetnie sprawdzają się nie tylko jako niezbędne wyposażenie piłkarzy, ale również siatkarzy, koszykarzy czy grających w ręczną. Funkcjonalne wykonanie z komorami głównymi i bocznymi oraz kieszeniami zapewnia, że wybrany plecak będzie właściwie służył przez długi czas.

Proponowane przez nas modele można nabyć w ramach zakupu detalicznego i hurtowego. Zapraszamy więc do kontaktu zarówno indywidualnych klientów, jak i kluby, szkoły czy sekcje sportowe (wycena ustalana indywidualnie) i dokonania wyboru najbardziej pasującej wersji z naszej bogatej oferty.

pixel