Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Wyłącznie Klientowi będącemu jednocześnie Konsumentem przysługuje 14 - dniowy termin do odstąpienia od umowy. Konsument ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia pisemnie na adres RUGBY GROUP ul. Mieszkowskiego 4/d/3 81-175 Gdynia lub mailowo na adres ubieramyklubysportowe@gmail.com .

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy  będą musieli ponieść Państwo koszt zwrotu towaru. Przesyłkę z towarem prosimy odesłać na adres:  RUGBY GROUP ul. Mieszkowskiego 4/d/3 81-175 Gdynia niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem 14 dni.

Zwracamy Państwu płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Ważne!

Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli towar został spersonalizowany na życzenie Klienta. W tym wypadku nie przysługuje Klientowi 14 dniowy termin odstąpienia od umowy.

pixel